Риба в середземноморському раціоні

Правильне харчування відіграє разом з активним способом життя фундаментальну роль у профілактиці ряду захворювань, які дуже поширені в наш час, так звані «хвороби благополуччя» які можуть бути проілюстровані за допомогою Харчової піраміди.

Такі продукти, як крупа, фрукти, овочі, оливкова олія, молочні продукти і йогурт знаходяться в основі здорового харчування, і їх слід вживати щодня, а то і двічі на день.
Продукти в центральній частині піраміди (біле м’ясо, бобові, свіжі сири і риба) слід їсти два і більше разів на тиждень.

Нарешті, у верхній частині піраміди ми знаходимо червоне м’ясо і солодощі, які повинні споживати раз на тиждень.

Риба відіграє фундаментальну роль в середземноморській дієті. Наукові дані показують, що, якщо споживати в правильних кількостях в збалансованому раціоні, риба може допомогти вам зберегти здоров’я на довгі роки.

Насправді риба (як свіжа, так і консервована), забезпечує організм людини цінними поживними речовинами, такими, як білки високої біологічної цінності, мінеральні солі і омега-3 кислоти. Саме тому Нова піраміда
середземноморської дієти, запропонована IFMeD, рекомендує їсти не менше 2 порцій риби на тиждень.

mediterranean diet
pyramid

Риба в

середземноморському раціоні

Правильне харчування в поєднанні з активним стилем життя відіграє важливу роль у профілактиці численних патологій, які часто називають «хворобами способу життя».

Дізнатися більше

 Цінний ресурс для відмінного самопочуття

Завдяки багатому вмістубілка, одна 100 г порція тунця без рідкої частини складає приблизно одну десяту від рекомендованого щоденного споживання калорій для дорослих.

Дізнатися більше

Здорово
рости!

Риба є невід’ємною складовою раціону для всіх, особливо для дітей! Тунець Rio-Mare є практичним, здоровим способом введення риби в дитячий раціон харчування..

Дізнатися більше

Добробут в кількох калоріях

Продукти Rio Mare легше і поживніше, ніж багато інших продуктів, які частоспоживаються до їжі: ми порівняли їх, щоб запропонувати вам смачні альтернативи.
Дізнатися більше.

Дізнатися більше