Цінний ресурс

Золота копальня білків.
Завдяки високому вмісту білка, 100 г тунця без рідкої частини забезпечує приблизно одну десяту від загальної добової потреби в білках здорової дорослої людини.

Легко засвоювані, так звані, “БЛАГОРОДНІ” білки мають важливе значення у побудові та відновленні тканин, гарантуючи, що ви залишаєтеся здоровими і сильними завдяки клітинному обміну.

100 гр. тунця в оливковій олії містить 18,5 г білків, а це більше, ніж кількість міститься в сіжому стейку такої ж ваги. Майте на увазі, що доросла людина потребує такої 1г білків на кожний кг масси свого тіла в кілограмах щодня. Не може бути сумнівів, що тунець є ідеальним рішенням для забезпечення збалансованого, здорового і легкого харчування.

Оскільки наш тунець не містить сполучної тканини, що полегшує перетравлення, його без проблем можна їсти як дітям, так і дорослим людям похилого віку.

Білки деяких риб також особливо багаті аргініном – амінокислотою, яку організм використовує для синтезу Nitroxide (NO), що відповідає за ефективне функціонування судин і захист артеріальних судин від атеросклерозу. Деякі невеликі пептиди також мають антиоксидантний ефект.

Користь фосфору
На ряду з кальцієм фосфор є невід’ємним мінералом, що потребує наш організм. Ці дві поживні речовини тісно співпрацюють, щоб побудувати міцні кістки і зуби. Фосфор відіграє важливу роль у контролі балансу нервової системи.

Щоб гарантувати достатнє споживання фосфору, дієтологи рекомендують щоденне його споживання у 800 міліграмів. 100 гр. тунця в оливковій олії забезпечує близько 20% рекомендованої норми споживання. Тунець є найбільш насиченим фосфором серед всіх видів риб.

Риба в середземноморській дієті

Правильне харчування відіграє разом з активним способом життя фундаментальну роль у профілактиці ряду захворювань, які дуже поширені в наш час

Дізнатися більше

 Цінний ресурс для відмінного самопочуття

Завдяки багатому вмістубілка, одна 100 г порція тунця без рідкої частини складає приблизно одну десяту від рекомендованого щоденного споживання калорій для дорослих.
Дізнатися більше

Дізнатися більше

Здорово
рости!

Риба є невід’ємною складовою раціону для всіх, особливо для дітей!
Тунець Rio-Mare є практичним, здоровим способом введення риби в дитячий раціон харчування.

Дізнатися більше

Добре самопочуття всього за кілька калорій

Продукти Rio Mare легше і поживніше, ніж багато інших продуктів, які частоспоживаються до їжі: ми порівняли їх, щоб запропонувати вам смачні альтернативи.
Дізнатися більше

Дізнатися більше